Váratlan dolog történt Németországban
Tíz évvel a Nokia telefonok gyártásának befejezése után ismét lesz mobiltelefon gyártás Németországban, a Gigaset, a Siemens egykori leányvállalata megkezdi egy okostelefon modell gyártását bocholti üzemében.
Váratlan dolog történt Németországban
Tíz évvel a Nokia telefonok gyártásának befejezése után ismét lesz mobiltelefon gyártás Németországban, a Gigaset, a Siemens egykori leányvállalata megkezdi egy okostelefon modell gyártását bocholti üzemében.
Érdekes bejelentést tett a Mercedes
Franciaországot választotta a Daimler az első tisztán elektromos meghajtású Mercedes-modell, az EQC gyártására, a német járműipari csoport pénteki közleménye szerint a kocsi 2019-től készül a lotharingiai Hambachban - írja az MTI.
Újabb multi tervez milliárdos beruházást Magyarországon
Magyarországon erősíthet a Samsonite - írja a hvg.hu.
Szárnyal a Boeing
A Boeing amerikai repülőgépgyártó a szakértők által vártnál kedvezőbb eredményekről számolt be, egyben feljavította idei nyereség-előrejelzését.
Súlyos csapás ez Csehországnak
Az állam durván belenyúlt a csehországi sörpiacba, amikor betiltotta a dohányzást a vendéglátóhelyeken. Ezzel öt év növekedés után visszaesett a sörgyártás.