Kilencmilliárdos befektetést kap Martfű
Mintegy 9 milliárd forint értékű vállalati beruházásaként új üzemet épített a Bunge Zrt. a martfűi gyárában - közölte Wojciech Jachimczyk, az amerikai tulajdonú cég vezérigazgatója az MTI-vel.
Kilencmilliárdos befektetést kap Martfű
Mintegy 9 milliárd forint értékű vállalati beruházásaként új üzemet épített a Bunge Zrt. a martfűi gyárában - közölte Wojciech Jachimczyk, az amerikai tulajdonú cég vezérigazgatója az MTI-vel.
A Borsodi nemzetközi hódító útra indul
Regionális központtá alakítják a Borsodi Sörgyár bőcsi üzemét egy 12 millió eurós (3,7 milliárd forintos) fejlesztéssel. Az éves termelési kapacitást 2,5 millió hektoliterre növeli a tulajdonos Molson-Coors - derül ki a cég ügyvezetőjével, Vuleta Zsolttal készített Világgazdaság interjúból.
Magyarország ghánai gyarmatosításba kezd
Állítólag hat magyar tulajdonú gyár is épülhet az afrikai országban. Szabó András ghánai magyar nagykövet a helyi sajtónak a múlt héten arról beszélt, hogy ezek magánberuházások.
Milliárdokból fejleszti tatabányai üzemét az amerikai multi
A Sanmina 6,7 milliárd forintból fejleszti tatabányai gyárát 2022-ig, a beruházáshoz a kormány 1,2 milliárd forint vissza nem térítendő támogatással járul hozzá - írja az MTI.
Letették az új Continental-gyár alapkövét
Hetedik magyarországi gyárát Debrecenben építi fel a Continetal csoport: a 100 millió eurós beruházás alapkövét hétfőn helyezték el a repülőtér melletti déli ipari övezetben - írja az MTI.