Ki nem találná, mi történt a BMW-gyár körüli fejlesztésekkel!
A kormány megemelte a debreceni BMW-gyár infrastruktúra kiépítésére fordítható összeget 1,5 milliárd forinttal, így az 73 milliárd 183 millió forint lett.
Ki nem találná, mi történt a BMW-gyár körüli fejlesztésekkel!
A kormány megemelte a debreceni BMW-gyár infrastruktúra kiépítésére fordítható összeget 1,5 milliárd forinttal, így az 73 milliárd 183 millió forint lett.
Váratlan helyről kapott pofont a Tesla
Egy német bíróság felszólította a Teslát, hogy azonnal fejezzék be annak a Berlin közelében fekvő erdőnek a kivágását, melynek helyére az első európai autó- és akkumulátorgyárukat szánják.
Segítséget kaphatnak a bajba jutott ózdiak
A kormány segíti a munkanélkülivé váló ózdiak elhelyezkedését - közölte az innovációs és technológiai miniszter a városban, miután Riz Gábor fideszes képviselő társaságában önkormányzati vezetőkkel és az ABB cég vezetőivel egyeztetett.
Ezer embert küld el az ABB Ózdon - frissítés
Év végén bezárja ózdi ABB Industrial C&S Hungary Kft. néven működő gyárát az ABB ipari technológiai vállalat.
A csehek megfogták az akkumulátorok istenének lábát
A cseh energetikai nagyvállalat, a CEZ várhatóan lítiumakkumulátorok gyártásába kezd az ország észak-bohémiai részén, az ott lévő lítiumra alapozva. Az országban jelentős lítiumkészlet nyugszik a föld alatt.