Teletömi a szalonokat a Ford
A járvány miatti kényszerszünet után újraindíultak az európai Ford-gyárak. A cég ezzel párhuzamosan elkezdte kiszállítani a kocsikat a kereskedőknek.
Teletömi a szalonokat a Ford
A járvány miatti kényszerszünet után újraindíultak az európai Ford-gyárak. A cég ezzel párhuzamosan elkezdte kiszállítani a kocsikat a kereskedőknek.
Karácsonynak meccselnie kell az oroszokkal, közben jön a kánikula
Várhatóan idén nyáron még nem lesz klíma a 3-as metrón, így az utazóknak 35 fokos forróságra is fel kell készülniük. Több gyártó is szívesen szállítaná a szükséges berendezést.
Beszédes számok a Toyoták fogyasztásáról
Érdekes adatsorozattal ünnepli a Toyota azt, hogy eladta a 15 milliomodik hibridmotoros autóját.
Újraindul a Suzuki gyára Esztergomban
A Magyar Suzuki Zrt. esztergomi üzemében április 29-én újra elindítja a gyártást - közölte Bonnár-Csonka Zsuzsanna, a társaság kommunikációs vezetője szerdán az MTI-vel.
Debreceni BMW-gyár: épül az üzem
Jelenleg is folyamatos a munka a debreceni BMW-gyár építési területén, a társaság azt állítja, hogy a tervek szerint tudnak haladni.