Újra teljes kapacitással működik a szentgotthárdi Opel-gyár
A koronavírus-járvány okozta leállást követően újból teljes gőzzel termel a szentgotthárdi motorgyár, ahol a napokban legyártották a tízmilliomodik motort - közölte az MTI-vel Kaszás Zoltán, a gyár szóvivője.




