Mágnesterápiás készülék miatt bírságolt a GVH
A gyógyászati segédeszközként értékesített Impulzer pulzáló mágnesterápiás készülék kommunikációja miatt szabott ki összesen 22 millió forintos bírságot a GVH. A terméket termékbemutatókon értékesítették.




