BUX 139671.45 0,03 %
OTP 45660 -0,67 %
header

gázvezeték

02.
06.
20:22

Szijjártó: gázvezetéket építtet a magyar kormány

Az egész visegrádi csoport (V4) energiabiztonságára pozitív hatással lesz az az új, a magyar gázelosztó központ és a magyar-szlovák interkonnektor között építendő vezeték, amelyet a múlt héten hagyott jóvá a kormány - jelentette ki Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter Pozsonyban Ivan Korcok szlovák külügyi államtitkárral közösen tartott sajtótájékoztatóján.

Szerző(k):
Domokos Erika