Véget vet a kormány a letelepedési kötvénybiznisznek?
A kormány felülvizsgálja a letelepedési kötvények értékesítését, amely az elmúlt években százmilliárdos hasznot hajtott ismeretlen offshore státuszú cégeknek. Varga Mihály jól halad” a gazdaságélénkítő programjával, bár abból idén már nem lesz semmi – ez is elhangzott a kormányinfón.




