Palkovics-csomag: több százezer embert hagynak az út szélén?
Rövidített munkavégzésre kényszerült cégeknél az állam 3 hónapra, 70 százalékban átvállalja munkavállalók kieső bérét, de ennek feltételei lehetnek Palkovics László innovációs és technológiai miniszter keddi bejelentése szerint. Úgy fest nem változtatnak a fejlett világ legszűkmarkúbb munkanélküli-segélyezési rendszerén sem. A bejelentéssel kapcsolatban szakszervezeti, ellenzéki és tanácsadói reakciókat gyűjtöttünk egybe.




