11.
11.
09:25
Európában is pozitív hangulatban kezdtek a tőzsdék
Az arany és a gáz ára is csökkent, az olajé viszont enyhén emelkedett.
Szerző(k):
Economx
Európában is pozitív hangulatban kezdtek a tőzsdék
Az arany és a gáz ára is csökkent, az olajé viszont enyhén emelkedett.
Érdemes egy pillantást venni a gáz jegyzésére
Az európai kontinens indexei gyengüléssel kezdték a napot.
Tovább emelkedett a gáz ára
Az európai indexek még nem találják az irányt.
Megint drágább lett az olaj
Az európai tőzsdeindexek pluszban nyitottak.
Kedd reggelre drágább lett a gáz
Az európai tőzsdeindexek alig látható pluszban kezdték a napot.