A Brent és a WTI is magasabb áron kezdett szerdán
Valamennyi vezető európai tőzsdeindex pozitív tartományban indult nyitáskor.
A Brent és a WTI is magasabb áron kezdett szerdán
Valamennyi vezető európai tőzsdeindex pozitív tartományban indult nyitáskor.
Az arany felé tereli a befektetőket a háború
Hétfő reggel Milánó az európai piac leggyengébb láncszeme.
Olcsóbb lett a gáz, az olaj és az arany is
Az európai tőzsdeindexek a negatív tartományban kezdték a napot.
Csak London tart a jó irányba Európában
A kontinens börzéi zömében a negatív tartományban kezdték a napot.
A mélyből indulnak reggel a főbb európai börzék
Az arany és a gáz ára is csökkent kedd reggelre.