Rezsicsökkentéskori szinten a gázár
Az európai tőzsdei gázár csökkenése tovább folytatódott, és elérte azt a szintet, ahol 10 évvel ezelőtt megkezdődött a kormányzati kommunikációban rezsicsökkentésnek nevezett folyamat. Külön érdekesség, hogy most ez immár orosz gáz nélkül zajlik.




