BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

függetlenség

02.
10.
20:58

Az angolok nélkül is kellene a font a skótoknak

Skóciának akkor is meg kellene tartania fizetőeszközként az angol fontot, ha lakosai a jövőre esedékes népszavazáson az Egyesült Királyságból való kiválás mellett döntenek - ezt tartalmazza az a jelentés, amelyet a skót kormány megrendelésére készítettek közgazdászok, és amelyből néhány részletet vasárnap nyilvánosságra hoztak. A teljes jelentést hétfőn adja ki a skót kormány.

Szerző(k):
MTI-Eco