Tőzsdenyitás: London le, Frankfurt és Párizs fel
Vegyesen indítottak a nyugat-európai tőzsdék, így az irányok sem látszanak tisztán - írta meg az MTI.
Tőzsdenyitás: London le, Frankfurt és Párizs fel
Vegyesen indítottak a nyugat-európai tőzsdék, így az irányok sem látszanak tisztán - írta meg az MTI.
Nyárias forgalommal, kis plusszal zárt a BÉT
Eseménytelen nap volt a tőzsdén, kis emelkedéssel zárt a piac. Az európai és tengerentúli piacokkal szemben legalább emelkedéssel zárt a budapesti, a forgalom alacsony, nyárias volt - mondta Török Lajos, az Equilor Befektetési Zrt. vezető elemzője az MTI-nek a keddi részvénypiaci kersekedésről.
Pluszos kezdés Európában és Budapesten
Emelkedéssel nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok szerdán - írja az MTI. A Budapesti Értéktőzsde is pluszban kezdett.
Alacsony forgalomban, emelkedéssel zárt a BUX
A koronavírus delta variánsának a terjedése miatt negatív volt a nemzetközi befektetői hangulat, ennek ellenére a BUX emelkedni tudott. Mindez főként az OTP és a Richter erősödésének köszönhető - mondta a csütörtöki tőzsdei kereskedésről Varga Zoltán, az Equilor Befektetési Zrt. senior elemzője az MTI-nek.
Uborkaszezon kánikulában - aktivizálhatatlanok maradtak az európai tőzsdék
Gyengültek a vezető nyugat-európai tőzsdék irányadó mutatói a tegnapi záróértékükhöz képest - közölte az MTI.