Lanyha kezdés az európai és a budapesti tőzsdéken
Vegyesen nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok pénteken, Budapest stagnált.
Lanyha kezdés az európai és a budapesti tőzsdéken
Vegyesen nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok pénteken, Budapest stagnált.
Budapest emelkedéssel zárhat, Európában mínuszokat várnak
A Mol kedvező gyorsjelentése miatt nyitásban folytatódhat az emelkedés a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) - írta az MTI-nek küldött kommentárjában Varga Zoltán, az Equilor Befektetési Zrt. szenior elemzője. Az európai tőzsdéket az amerikai munkaerőpiaci helyzet húzhatja le.
Ma is sokan sokat kerestek a tőzsdéken
Jórészt emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön, mivel a nagyvállalatok, így a dán Novo Nordisk és a német Siemens erős gyorsjelentései ellensúlyozták a bányaipari cégek és a nagy német kiskereskedelmi vállalatok veszteségeit. Egyedül a londoni FTSE-100 mutató csökkent pár ponttal.
Budapest minimális emelkedéssel nyitott, Európa megosztott
Vegyes indexekkel indult a kereskedés csütörtökön a főbb európai értékpapírpiacokon. Budapest lényegében stagnálással kezdett.
Emelkedés után kétesélyes nap jön a tőzsdéken
Vegyes kezdésre lehet számítani csütörtökön az európai értékpapírpiacokon az előző napi erős zárás után - írja az MTI.