Nagyot ment a 4iG pénteken
A BÉT forgalma 7,5 milliárd forint volt, ami rendkívül alacsony, a 4iG több mint 1,2 milliárd forintos forgalmával a második legnagyobb forgalmú részvény volt pénteken - közölte Bosnyák Zsolt, az Equilor Befektetési Zrt. senior elemzője az MTI-vel. A vezető nyugat-európai tőzsdék vegyesen zártak.




