Milánó és Madrid kivételével erősödéssel zárt Nyugat-Európa
Gyenge kezdés után vegyesen, többségében nyereséggel fejezték be a szerdai kereskedést a főbb európai értékpapírpiacok.
Milánó és Madrid kivételével erősödéssel zárt Nyugat-Európa
Gyenge kezdés után vegyesen, többségében nyereséggel fejezték be a szerdai kereskedést a főbb európai értékpapírpiacok.
Kifújják a levegőt az európai tőzsdék?
Enyhe mínuszokban nyithatnak a főbb nyugat-európai értéktőzsdék pénteken; a befektetők óvatosak és kivárnak az amerikai munkaügyi minisztérium szeptemberi foglalkoztatottsági jelentésének közzététele előtt - írta meg az MTI.
Erős nap volt a nyugati tőzsdéken
Erős emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék csütörtökön, az infláció miatt aggódó befektetőknek némileg megnyugtatta, hogy csökkent a kőolaj és a földgáz ára, és javította a hangulatot több kedvező vállalati beszámoló is - írja az MTI összefoglalójában.
Európa vöröslik, Budapest emelkedéssel nyitott
A globálisan kedvezőtlen hangulatban csökkenéssel nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok szerdán, miközben a világpiaci olajárak többéves csúcsra futottak fel - írja az MTI.
A rekord olajárak mellett szakadhatnak be az európai tőzsdék
Megfordul a hét első két napján látott emelkedő tendencia és érezhető csökkenéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai értéktőzsdék szerdán, miközben az olajárak ismét több éves csúcsokra kapaszkodtak fel. A Brent és a WTI is több éves rekordokon árakon megy, ami lehúzhatja az indexeket.