Zölddel nyitott Nyugat-Európa
Indexemelkedéssel indult a kereskedés hétfőn a főbb európai értékpapírpiacokon.
Zölddel nyitott Nyugat-Európa
Indexemelkedéssel indult a kereskedés hétfőn a főbb európai értékpapírpiacokon.
Zöldre vár Európa
Indexemelkedés várható a hétfői nyitásban az európai értékpapírpiacokon. A tőzsdén kívüli forgalomban kialakult árfolyamok alapján az indexek 0,4-0,5 százalékos emelkedése várható a kereskedés kezdetén.
Vörösben zárt Nyugat-Európa
Mínuszban kezdték és veszteséggel is fejezték be a pénteki kereskedést a vezető európai tőzsdeindexek.
Helyben járt a kontinentális tőzsde, de az olaj ára rendületlenül esik tovább
Leheletnyi gyengüléssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék, de a Brent olaj ára a nap végére megközelítette a 75 dolláros árat - írta meg az MTI.
Jó nemzetközi hangulatban emelkedett a BUX is kedden
Erős napot zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék kedden, a kedvező hangulatban a budapesti részvényindex is emelkedett, a forgalom azonban nem volt nagy. Az OTP-részvény ára 1,7 százalékkal került feljebb.