Kilőtt a Mol, vele együtt a BUX
A vezető nyugat-európai tőzsdék veszteséggel zártak kedden, a budapesti részvényindex viszont 2 százalékos emelkedéssel. A Mol-részvény árfolyama 6,56 százalékkal erősödött, ami az elemző szerint a stratégiai olajtartalékok megnyitásával magyarázható.




