Mínuszokkal kezdtek az európai tőzsdék, a BUX a kivétel
Csökkenéssel indult pénteken a kereskedés a főbb európai értékpapírpiacokon az előző napi nagy, egy-két százalékos gyengülés után. A BUX enyhe pluszban.
Mínuszokkal kezdtek az európai tőzsdék, a BUX a kivétel
Csökkenéssel indult pénteken a kereskedés a főbb európai értékpapírpiacokon az előző napi nagy, egy-két százalékos gyengülés után. A BUX enyhe pluszban.
Jó napja volt az OTP-nek a tőzsdén
Az OTP-részvény ára 3 százalékkal erősödött, ami a BUX-ra is hatott, a magyar tőzsde felülteljesítette a régiós és a nyugat-európai tőzsdéket csütörtökön. Az európai gázár csökkent.
Rossz lendületet vettek a tőzsdék, Budapest sem kivétel
Indexcsökkenéssel indult a kereskedés szerdán a főbb európai értékpapírpiacokon. A tőzsdék az előző nap pozitív kezdésből fordulta veszteséges zárásba. Budapesten is elmaradt a korrekció.
Az olajár ismét emelkedett, de a börzék nyomott hangulatban zárták a hetet
Az európai tőzsdék veszteséggel zárták a hetet: a londoni, a frankfurti és a párizsi börze is mínuszokra volt csak képes - adta hírül a heti tőzsdezásárt követően az MTI.
Rossz hír miatt gyengült a Mol árfolyama
Csütörtökön a nemzetközi piacokat az iránykeresés jellemezte. A magyar tőzsde alulteljesített európai társaihoz képest, az OTP kivételével estek a vezető részvények - mondta Varga Zoltán, az Equilor Befektetési Zrt. szenior elemzője az MTI-nek. A Mol-részvány árfolyama közel 3 százalékkal csökkent.