Zöldben álltak meg a vezető európai indexek
Erősödéssel zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek kedden.
Zöldben álltak meg a vezető európai indexek
Erősödéssel zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek kedden.
A dollárral együtt izmosodik a Richter
Alacsony forgalomban, kis emelkedéssel zárt a budapesti tőzsde szerdán. A Richter-részvény árfolyama egy százalékkal emelkedett, a forgalma 1,9 milliárd forint volt. Az emelkedést segíti, hogy a dollárbevételei egyre többet érnek forintban. A vezető nyugat-európai tőzsdék veszteséggel zárta. Az olajár csökkent.
Veszteséges napot zártak a magyar és a vezető európai tőzsdék
Átlag alatti forgalom mellett, negatív hangulatban zajlott a keddi tőzsdei kereskedés. A vezető részvények ára esett, a csökkenést a Telekom és az OTP vezette, a nemzetközi befektetők hangulata negatív - mondta el a mai BÉT-kereskedésről Varga Zoltán, az Equilor Befektetési Zrt. senior elemzője az MTI-nek.
Az ötmilliárdot sem érte el a BÉT forgalma csütörtökön
Unalmas, eseménytelen kereskedési napot zárt a magyar részvénypiac, a forgalom nagyon alacsony volt. Egyedi hír nem érkezett a vezető részvényekkel kapcsolatban - mondta Török Lajos, az Equilor Befektetési Zrt. vezető elemzője az MTI-nek. Mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék. A Brent kőolaj ára emelkedett, az európai gázár csökkent.
Nem volt jó hangulat a tőzsdéken
Alacsony forgalommal és veszteséggel zárt a BÉT szerdán. A vezető részvények közül csak a Mol tudott erősödni, ami összefügg azzal, hogy az OPEC+ képviselői jelentős olajkitermelés-csökkentésről döntöttek. Mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek is.