Emelkedéssel zárta a hetet a tőzsde
A BUX-nak végre sikerült áttörnie a 41 ezer pontos szintet, ezzel pluszban zárhatja az egész hetet - mondta Józsa Bence, az Equilor Befektetési Zrt. elemzője az MTI-nek. A vezető nyugat-európai indexek többsége is pluszban zárt pénteken.




