Vörösben nyithat Európa
Erős, 1 százalékot megközelítő csökkenéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai értéktőzsdék szerdán a globálisan kedvezőtlen hangulatban.
Vörösben nyithat Európa
Erős, 1 százalékot megközelítő csökkenéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai értéktőzsdék szerdán a globálisan kedvezőtlen hangulatban.
Eseménytelen napot zárt a budapesti tőzsde
Iránykeresős nap volt a keddi a BÉT-en, egyedi hír nem érkezett. A vezető részvények közül az OTP-nél profitrealizálás volt, a Mol ára nem változott, a Richter kis csökkenéssel zárt, a Telekom enyhén emelkedett - mondta Józsa Bence, az Equilor Befektetési Zrt. elemzője az MTI-nek.
Vörösben Európa és Budapest is
Erős mínuszokban nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok kedden, miután előző nap New Yorkban újabb erős eladási hullám indult a technológiai részvények körében, ami lerántotta az indexeket az ázsiai piacokon is - írja az MTI. A BUX
Erősödéssel nyitott a tőzsde Nyugat-Európában
Pluszban indítottak a vezető nyugat-európai tőzsdék pénteken, és még az olaj ára is emelkedett kissé - adta hírül az MTI.
Emelkedéssel zárt Nyugat-Európa
Emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék csütörtökön, a befektetők a vállalati gyorsjelentésekre és az angol jegybank új pénzügypolitikai jelentésére figyeltek. Az előzetes adatok szerint a londoni FTSE-100 mutató 0,50 százalékos, a frankfurti DAX-index 0,21 százalékos, a párizsi CAC-40 index 0,28 százalékos, a madridi IBEX 0,19 százalékos, a milánói FTSE MIB pedig 0,17 százalékos pluszban fejezte be a kereskedést - írja az MTI.