Indulhat az állami mobilcég - perek is jöhetnek
A másodfokú eljárás alapján is rendben van a korábbi, 900 MHz-es frekvencia-árverésről szóló döntés, amelyet a Magyar Telekom, a Vodafone és a Telenor is megtámadott. A már piacon lévő szolgáltatók többek közt az új piaci szereplő árverési eljárásban történő részvételi lehetőségét, illetve a mostani piaci szereplők számára előírt belföldi roamingszolgáltatási kötelezettséget kifogásolták.



