BUX 138439.98 -0,76 %
OTP 44340 -1,29 %
header

frekvencia

03.
12.
12:17

Indulhat az állami mobilcég - perek is jöhetnek

A másodfokú eljárás alapján is rendben van a korábbi, 900 MHz-es frekvencia-árverésről szóló döntés, amelyet a Magyar Telekom, a Vodafone és a Telenor is megtámadott. A már piacon lévő szolgáltatók többek közt az új piaci szereplő árverési eljárásban történő részvételi lehetőségét, illetve a mostani piaci szereplők számára előírt belföldi roamingszolgáltatási kötelezettséget kifogásolták.

Szerző(k):
Economx