Virológus a teltházas meccsekről: ez már veszett fejsze nyele, meglátjuk, mi lesz a következménye
Rusvai Miklós virológus aggódik a teltházas focimeccsek miatt, szerinte ez egy "rendkívül érdekes kísérlet", amelynek a következményeire nagyon kíváncsi. A virológus arra is kérte a szurkolókat: aki tüneteket tapasztal, mindenképp vonja ki magát a forgalomból és ellenőriztesse, hogy nem fertőződött-e meg.




