Magas szintről kérik, hogy térjen vissza a maszkviselés
A kormány erre vonatkozó ajánlása ellenére alig valaki visel maszkot Franciaországban a tömegközlekedési eszközökön. Francois Braun egészségügyi miniszter azt javasolja a franciáknak, hogy újra alkalmazzák az óvintézkedéseket - írja az Euronews.




