BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

fővárosi_önkormányzat

12.
13.
09:38

Plusz 50 milliárdos adóteher a fővárosiaknak

Mintegy 40-45 milliárd forintot vár a főváros az iparűzési adó emelésétől - mondta a főpolgármester az InfoRádió Aréna című műsorában. Az agglomerációs településeknek fizethetniük kellene a buszjáratokért. Az MSZP fővárosi frakcióvezetője ezzel egyetért, azonban az iparűzési adóemelésről azt mondta: ami a fővárosnak fél százalék adóemelés, az a budapestieknek 50 milliárd forintos adóteher.

Szerző(k):
Inforádió