Újabb milliárdokat húznak ki Karácsonyék zsebéből
A nehéz anyagi helyzetben lévő Fővárosi Önkormányzat jelentős osztalékot kénytelen fizetni a Fővárosi Csatornázási Művek korábbi privatizációja nyomán a külföldi kisebbségi tulajdonosnak. Budapest vezetése beragadt ebbe a csapdába.




