Elfogadható a szakszervezeteknek az új adó
A szakszervezetek elfogadhatónak tartják a fővárosi újraindítási adót, ha annak bevételét a munkahelyek megtartására fordítják. Ezt azoktól a cégektől szednék be, amelyek bevétele nem csökkent, vagy nőtt a járvány ideje alatt.




