Helyenként sántít a taxirendelet
A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) már korábban kifogásolta a fővárosi önkormányzat taxirendelet-tervezetében szereplő rögzített tarifarendszert és díjemelést, álláspontja szerint ugyanis emiatt feleslegesen drágul a szolgáltatás, ami a kevésbé tehetős rétegeket kizárja igénybevételének lehetőségéből − közölte a GVH a Napi Gazdasággal.



