Karácsony Gergely a főváros pénzét követeli
A főpolgármester reagált Orbán Viktor miniszterelnök szombati kijelentéseire.
Karácsony Gergely a főváros pénzét követeli
A főpolgármester reagált Orbán Viktor miniszterelnök szombati kijelentéseire.
A Budapest Közművek Zrt. lett Rákosrendező tulajdonosa, Karácsony Gergely külföldről szólalt meg
Egyedül a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában álló BKM Zrt. élt elővásárlási jogával, amelynek az adásvételi szerződés megkötésétől számított nyolc napon belül igazolnia kell a biztosítékot, összesen 30,5 milliárd forintot, emellett 10 munkanapon belül a vételár első részletét ki kell fizetnie.
Még a koporsó is az utcára kerül: ismét ellepi a szemét Budapestet
Egészen elképesztő, de évente 30-40 ezer tonna mérgező szemetet termel a fővárosi lomtalanítás, ami lerakásra kerül, vagyis a földbe temetik. De a helyzet ennél is rosszabb, mert a szeméthegyek ágyi poloskákat, veszélyes vegyi anyagokat és koporsókat is rejthetnek.
A legolcsóbb autók közt válogatnak, ilyenek a magyarok
Egy friss felmérés szerint a magyar lakosság felének van autója, de a vásárlók többsége csak a legolcsóbb használt modellek közül tud választani, így az elöregedett járműállomány fiatalodása nem várható.
Navracsics Tibor szerint még akár vissza is vásárolhatja az állam Rákosrendezőt
Az államnak visszavásárlási joga van a Rákosrendezőről szóló szerződés szerint, jelentette ki Navracsics Tibor. A közigazgatási és területfejlesztési miniszter nem tud arról, hogy az arab befektető lépett volna vissza a beruházástól.