BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

ford

09.
30.
00:00

A Ford éléről jöhet az új Microsoft-vezér

A Ford vezérigazgatója az egyik legesélyesebb jelölt a Microsoft élére − értesültek nemzetközi források. Alan Mulally a hónap elején még tagadta, hogy elhagyná a Fordot, most azonban már nem tartja ezt elképzelhetetlennek. A Fordot hét éve vezető szakembert sztárnak tartják a szakmájában, hiszen az autógyár jól vészelte át a 2008 óta tartó válságot és a nagy amerikai gyártók közül egyedüliként nem kellett csődvédelmet kérnie a jól menedzselt reorganizációnak köszönhetően. A pletykák szerint már Steve Ballmernek is adott válságkezelési tanácsokat a Ford vezére, ezért jó viszonyban van a távozó Microsoft-vezérrel. A Reuters szerint ráadásul a Ford igazgatósága már meg is adta az engedélyt a cégvezetőnek, hogy a szerződésében szereplő dátum előtt távozzon pozíciójából. Ugyanakkor egyes szakértők elképzelhetőnek tartják azt is, hogy az Obama-kormányban kap megbízatást a Ford vezetője. Steve Ballmer, a Microsoft vezetője egy éven belül nyugdíjba vonul, ezért keresnek új vezérigazgatót a helyére.

Szerző(k):
Deák Bálint
09.
02.
00:00

Leáll a Ford romániai gyára

A Ford szeptemberben hét napra leállítja a B-Max egyterű gyártását a romániai Craiován lévő üzemében. A B-Maxot a fiataloknak szánták, ám éppen ebben a rétegben a legmagasabb a munkanélküliség Európában, ami agyoncsapja a keresletet − tájékoztatta a Ziarul Financiart a vállalat. A termeléscsökkentés ennek ellenére meglepő, ugyanis a Ford alig pár napja jelentette be, hogy a B-Max a legkeresettebb autó a kategóriájában, az év első felében az európai piacon 38 ezret adtak el belőle. A gyárleállással a havi termelés 2600 autóval csökken, ami 38 millió eurós bevételkiesést jelent. A lépés a gyár 3900 alkalmazottjából 2500-at érint − a motorok gyártása ugyanis folytatódik. A kollektív szerződés szerint a kényszerszabadságra küldött munkavállalók bérük 80 százalékát kapják. A Ford 2007-ben a Daewookat gyártó Automobile Craiova SA megvásárlásával vetette meg a lábát Romániában. A bukaresti kormány a jelenleg érvényben lévő támogatási szerződés értelmében 75 millió eurót ad a gyárnak, amiért a Fordnak 2017-ig legkevesebb 810 ezer gépkocsit kell előállítania Romániában.

Szerző(k):
Túrós-Bense Levente