Győztek a fogorvosok - érkezik a pluszpénz
Az alap- és szakellátásban működő fogorvosok 2020-ban havi 250 ezer forinttal több, összesen 380 ezer forint rezsitámogatást kapnak - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi).
Győztek a fogorvosok - érkezik a pluszpénz
Az alap- és szakellátásban működő fogorvosok 2020-ban havi 250 ezer forinttal több, összesen 380 ezer forint rezsitámogatást kapnak - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi).
Hoppon maradtak a fogorvosok, nem érkezett meg Kásler ígérete
Nem kapták meg az alap- és szakellátást végző fogorvosok a Kásler Miklós emberi erőforrás miniszter által megígért 380 ezer forintos rezsitámogatást - mondta a Világgazdaságnak Nagy Ákos, a Magyar Orvosi Kamara (MOK) alelnöke. Az egyszeri, másfél millió forintos kiegészítő juttatás viszont minden rendelőbe megérkezett decemberben.
Az utolsó pillanatban ajánlatot tett a kormány a fogorvosoknak
A hétfői kéthetes fogorvosi demonstráció előtti utolsó pillanatban többlet finanszírozást ajánlott a kormány az alapellátóknak - írja a Népszava.
Két hétre leállnak a fogászatok
Két hétre le fognak állni az ingyenes ellátást nyújtó fogászati rendelők, azaz csak a sürgős eseteket fogják ellátni, mert a fogorvosok megoldatlannak látják a praxisaik finanszírozását.
Nagy a baj a fogászatokon - leállhat az ellátás
Újra tiltakozó akcióra készülnek a közfinanszírozott ellátásban dolgozó fogorvosok, mert a kormány nem tartotta be az ígéretét - tudta meg a Népszava.