BUX 139741.86 0,08 %
OTP 45890 -0,17 %
header

finanszírozás

03.
07.
19:38

"Jobb lenne, ha a kormány kimondaná: nem akar házi gyerekorvosi ellátást"

Újra szembe kell nézni azzal, hogy bár a kormányzati kommunikációban kiemelt szerepet kapott az alapellátás megerősítése, ennek nincs érdemi jele a házi gyerekorvosi rendszerben - mondta egy szerdai háttérbeszélgetésen Póta György, a Házi Gyermekorvosok Egyesület elnöke. Szerinte a jelenlegi bizonytalanságnál az is jobb lenne, ha kormányzat kimondaná, hogy nem akarja fenntartani a házi gyerekorvosi ellátást.

Szerző(k):
Szepesi Anita