Szlávik: mindenki egy picikét gondolkozzon el magában
A fiatalok ugyanúgy megfertőződhetnek, mint az idősebbek, ám kisebb az esélye, hogy kórházba kell menniük - mondta az ATV-ben Szlávik János főorvos, aki meredek dolognak nevezete a budapesti Szuperkupa-döntőt, ha a szabályokat betartják, akkor viszont nem lesz probléma.




