BUX 139119.18 -0,27 %
OTP 44970 0,11 %
header

ferenc_pápa

07.
04.
14:18

Ferenc pápa bejelentette: Budapesten misézik szeptember 12-én

Köszönetet mondott budapesti látogatása előkészítéséért Ferenc pápa a vasárnap déli Úrangyala-imádságot követő beszédében, amivel hivatalosan bejelentette, hogy szeptember 12-én délután az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus zárómiséjét koncelebrálja. Budapestről háromnapos látogatásra Szlovákiába utazik a pápa. Semjén Zsolt közleményben fejezte ki örömét a pápa bejelentésével kapcsolatban.

Szerző(k):
Domokos Erika