Négy főpap is koronavírusos lett a pápalátogatás után
Az elmúlt napokban négy magas rangú katolikus főpapról derült ki, hogy megfertőződött a Covid-19 delta variánsával. Mindannyian részt vettek Ferenc pápa budapesti és szlovákiai látogatásának eseményein - írja a 24.hu külföldi lapinformációkra hivatkozva.




