Szerződést bontott az ORTT a Sláger Rádióval
Az Országos Rádió és Televízió Testület (ORTT) azonnali hatállyal felmondta a Sláger Rádió Műsorszolgáltató Rt.-vel kötött műsorszolgáltatási szerződést, mert a csatorna nem fizette be koncessziós díja lejárt tartozását. A rádió már a tegnapi döntés előtt a bírósághoz fordult.
