Nagyon rossz hír Németországból: már recesszióban a feldolgozóipar
A koronavírus-járvány várható negatív következményeitől függetlenül is folytatódik a feldolgozóipari recesszió Németországban a berlini DIW gazdaságkutató intézet szerdán az MTI-hez eljuttatott februári konjunktúra-barométere alapján.




