Életjelet mutatott az amerikai feldolgozóipar
A gazdaság fokozatos újranyitásával párhuzamosan jelentősen javult a gyárak teljesítménye júniusban az Egyesült Államok közép-atlanti térségében, azt a reményt keltve, hogy a feldolgozóipar gyorsan talpra áll az ellátási láncokban zavarokat okozó és a keresletet visszavető koronavírus-járvány után - írja az MTI.




