112 milliárdot kap Debrecen, újraindulhatnak a felfüggesztett beruházások
Napelemparkok, úthálózat, logisztikai központ, környezetvédelem és új NAV-székház – jelentős állami forrásból folytatódhat a cívisváros fejlesztése.
112 milliárdot kap Debrecen, újraindulhatnak a felfüggesztett beruházások
Napelemparkok, úthálózat, logisztikai központ, környezetvédelem és új NAV-székház – jelentős állami forrásból folytatódhat a cívisváros fejlesztése.
Honvédelmi miniszter: Kisebbségi az álláspontunk, de érezhetően változik a hangulat
Magyarország és a NATO sem sodródhat bele az ukrajnai háborúba - jelentette ki Szalay-Bobrovniczky Kristóf a Kossuth rádió Vasárnapi újság című műsorában.
Széttartó a városok közti fejlődés, Navracsics szerint ez szab korlátot a fejlesztéspolitikának
A kormány célja, hogy Magyarországon ismét olyan fejlesztéspolitika legyen, amely érzékeny az egyes területi specialitásokra – mondta a területfejlesztési miniszter Győrben.
Tatabányára rá sem ismerni, úgy összerakták
A Béke park felújításával és a Városkapu Szolgáltató és Üzletház környezetének rendezésével befejeződött Tatbánya központjának arculatát frissítő nagyszabású fejlesztése. A 2017-ben indult projekt három ütemben zajlott le, a WEST HUNGÁRIA BAU Kft. (WHB) kivitelezésében.
Vízhiányra készülnek az ország egyik legtehetősebb régiójában
Solymár, Üröm, Pilisborosjenő, Budakalász, Szentendre és Nagykovácsi egyes részein az idén is kialakulhat vízhiány. Takarékoskodást kérnek a lakosságtól, mert a fogyasztás sokszor meghaladja az ellátórendszer kapacitását.