BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

extreme_digital

05.
18.
10:59

A fotelbe menekülnek a magyarok a járvány elől

Nagyon úgy fest, a magyarok a tévénézésbe menekülnek a pandémia elől. A legtöbb magyar háztartásban ugyanis általában olimpia vagy egy jelentősebb futballesemény évében szoktak új tévét vásárolni, de tavaly a kijárási korlátozások miatt sokan előrehozták a beszerzést. Az Extreme Digital eladási statisztikái azt mutatják, hogy a júniusi foci Eb még mindig kellő vonzóerő: újra emelkednek a tévéeladások, ráadásul az 55-60 colos óriásképernyőkre ugranak a legtöbben.

Szerző(k):
Molnár Csaba