Teljes összeomlásra rendezkedtek be a profik
Minimálisan javult csak a hangulat októberhez képest a profi befektetők körében. A Bank of America alapkezelői felmérése szerint továbbra is rekord mértékű pesszimizmus uralkodik és senki nem akar részvényeket vásárolni. A jövőtől való félelem miatt olyan mennyiségű készpénzt tartanak a befektetők, amire ritkán van példa és a piaci mélypontok közelében szokott jellemző lenni.




