Európa egy helyben toporog, de Amerika menetelni kezdett. Ők már tudnak valamit?
Tartották magukat a nyugat-európai tőzsdék.
Európa egy helyben toporog, de Amerika menetelni kezdett. Ők már tudnak valamit?
Tartották magukat a nyugat-európai tőzsdék.
Csupa jó hír jött az európai börzékről
Nyugaton a helyzet szinte felhőtlen.
Kirobbanó formában volt Európa, semmi sem állta útját a szárnyalásnak
Erősödéssel zártak a napot a főbb európai tőzsdék, a tengerentúlon is pozitív a hangulat. Az olaj, az arany és a gáz ára is emelkedett.
Egész Európa zöldben úszott, dörzsölhették a kezüket a brókerek
Erősödéssel zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdék. Az olaj és az arany is drágult szerdán, a gáz ára viszont csökkent.
Bivaly napot zártak a nyugat-európai tőzsdék
Az amerikai tőzsdék is pluszban álltak az európai tőzsdezáráskor.