Még Putyin is kiakadt Trumptól Észak-Korea miatt
Oroszország és az Egyesült Államok viszonya az amerikai belpolitika túszává vált - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök szerdán Moszkvában, az Orosz Energetikai Hét elnevezésű nemzetközi fórumon. Ugyanakkor nehezményezte Trump stílusát Észak-Koreával szemben.




