BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

értékesítés

06.
06.
07:08

"Mindenkit bezártak, aznap negyvenen mondtak fel"- íme, a Magyar Posta dolgozóinak beszámolója

Nem csak a munkaerőhiány okozza a Magyar Postánál az elmúlt hónapokban egyre szembetűnőbbé váló szolgáltatási színvonalromlást és az időszakos fennakadásokat - állították lapunknak kiugrott postai dolgozók. Szerintük az állami cégnél rendszerszintű szervezettségi problémák jellemzőek, s a munkát több tényező nehezítheti: egyebek közt a nem életszerű szabályrendszer és a dolgozókkal való durva bánásmód.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss