"Mindenkit bezártak, aznap negyvenen mondtak fel"- íme, a Magyar Posta dolgozóinak beszámolója
Nem csak a munkaerőhiány okozza a Magyar Postánál az elmúlt hónapokban egyre szembetűnőbbé váló szolgáltatási színvonalromlást és az időszakos fennakadásokat - állították lapunknak kiugrott postai dolgozók. Szerintük az állami cégnél rendszerszintű szervezettségi problémák jellemzőek, s a munkát több tényező nehezítheti: egyebek közt a nem életszerű szabályrendszer és a dolgozókkal való durva bánásmód.




