Jól megy a neves magyar padlógyártónak
A múlt évben nettó 17 milliárd forintos árbevételt ért el a győri székhelyű Graboplast Zrt. - adta hírül a társaság.
Jól megy a neves magyar padlógyártónak
A múlt évben nettó 17 milliárd forintos árbevételt ért el a győri székhelyű Graboplast Zrt. - adta hírül a társaság.
Dráma Bécsben - kiütötték az Erstét
Több mint 7 százalékos zuhanással reagáltak az Erste részvényei a ma reggel közzétett gyorsjelentésre reagálva, amely ugyan elég gyenge lett, de ez nem érhette váratlanul a befektetőket.
Fordulatot lát a Masterplast
Félmillió eurót meghaladó veszteséget termelt a tavalyi negyedik negyedévben a Masterplast, EBITDA szinten viszont nagyot javult.
Tavaly is fogyott, idén is fogyókúrán lesz a Telekom
Nagyjából a várakozásoknak megfelelően alakult a Magyar Telekom utolsó negyedéve, így tavaly emelkedő árbevétel mellett apadó nyereség, csökkenő EBITDA jellemezte a céget. Idén árbevétel-, EBITDA- és CAPEX-csökkenés várható.
Jól megy a K&H anyacégének
A belga KBC bank- és biztosítócsoport - a magyar K&H Bank tulajdonosa - jelentősen növelte profitját tavaly az egy évvel korábbihoz képest.