Nem gondolná, mekkora összeg jöhet be alkalmi gyűjtögetésből
Öt hónap alatt több mint 160 millió forint jövedelem ütötte a markát azoknak az alkalmi gyűjtögetőknek, akik csigát, gombát vagy más növényt szedtek az erdőben, és a portékát a felvásárolóknál leadták; ebből az állam hatmillió forint adóbevételre tett szert - írja keddi számában a Magyar Idők.




