Égnek a horvátországi erdők - a kormányfő alapos vizsgálatot rendelt el
Miután kiderült, hogy a napokban a Dalmáciában tomboló erdőtüzek közül többet is szándékosan gyújtogatók okoztak, Andrej Plenkovic horvát kormányfő elrendelte az erdőtüzek okának alapos kivizsgálását - közölte az N1 horvát hírcsatorna szerdán.



