Mennyiért vinné az állam az E.ON gázüzletágát?
Vagyonértékelést kért az állam tulajdonolta Magyar Villamos Művek (MVM) Zrt. az E.ON hazai földgázüzletágára – írja a hétfői Népszava.
Mennyiért vinné az állam az E.ON gázüzletágát?
Vagyonértékelést kért az állam tulajdonolta Magyar Villamos Művek (MVM) Zrt. az E.ON hazai földgázüzletágára – írja a hétfői Népszava.
Zöld út a Déli Áramlattal kapcsolatos közigazgatási ügyeknek
Kiemelt jelentőségűvé nyilvánította a kormány Déli Áramlattal kapcsolatos közigazgatási ügyeket.
Biztonsági földgáztároló csak állami tulajdonban állhat - módosító Lázártól
Biztonsági földgáztároló csak állami tulajdonban állhat, a tárolást végző cég pedig koncesszióban végezheti e tevékenységét - az erről szóló törvényjavaslatot Lázár János (Fidesz) nyújtotta be a parlamentnek pénteken.
Paksi bővítés: az LMP már tudni véli, ki nyeri majd a tendert
Az LMP biztos benne, hogy az orosz Roszatom bővíti majd a paksi erőművet.
Távozik az energiahivatal elnökhelyettese
Távozik posztjáról a Magyar Energia Hivatal elnökhelyettese, Grabner Péter - közölte a hivatal.